Стабілізатор GX-501D GEMIX

GX-501D

Новий товар

Очікується з 21-03-2018

$22

Add to wishlist

Характеристики

Виробник GEMIX
Модель GX-501D
Артикул GX-501D
Тип сервоприводний
Вага 2 кг
Гарантія, міс 24
Потужність, Вт 350 Вт
Потужність, ВА 500 VA
Кількість розеток 2
Спосіб установки підлоговий, настільний
Мінімальна вхідна напруга, В 220V+/-8%
Максимальна вхідна напруга, В 220V+/-8%
Фаза однофазний
Захист від перевантаження, зниженої напруги, коротке замикання, підвищена напруга, перегріву
Індикація висока напруга, вхідна напруга, захист, вихідна напруга
Відображення значень вхідного/вихідного напруг світлодіод
Температура навколишнього середовища 0 ~ 40 °C
Підключення до мережі 220В вилка
Відносна вологість 0 - 95%

Інформація

Стабілізатор GX-501D GEMIX
Компанія Gemix рухається в напрямку створення техніки на підставі найостанніших розробок і нововведень, що з'являються в світі. Завдяки своєчасному відстеження тендеций на ринку, продукція Gemix змінюється, щоб запропонувати вам найактуальніше і необхідне на сьогоднішній день, при цьому зберігаючи максимальну зручність для користувача! Стабілізатор напруги застосовується для перетворення мережевого електричного струму до нормальних показників. Він захищає побутову, офісну і виробничу техніку від стрибків параметрів струму.

Представлена ​​тут модель однофазного стабілізатора напруги релейного типу GX-501D від компанії Gemix, подбає про те, щоб ваш комп'ютер, телевізор та освітлювальні прилади були захищені і служили довше, і забезпечить можливість безперебійної роботи безлічі іншої корисної техніки, такий як кондиціонер або компресор. Простий і надійний стабілізатор виконаний у підлоговому виконанні. Індикація здійснюється за допомогою цифрового вольтметра виведеного на РК-екран. Є захист від перевантаження, перегріву, підвищення і пониження напруги, короткого замикання, високовольтних імпульсів, перешкод в мережі, а також кілька ступенів перемикання.

Основні особливості: дві універсальні розетки із заземленням; нормалізує напругу; захищає від стрибків напруги; аналогова система контролю; надійні силові елементи; швидке реагування на зміну напруги; цифрова індикація; працює з усіма видами побутової техніки, аудіо-, відео- і комп'ютерної техніки.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Стабілізатор GX-501D GEMIX

Стабілізатор GX-501D GEMIX